A MAC nyerte a Diósgyőr elleni magyar összecsapást az Extraligában

Az Erste Ligában a Sport Club Csíkszereda szétlövéssel győzött a Brassó ellen, míg a DEAC a rendes játékidőben kerekedett felül a Fehérvári Titánokon.

A MAC Újbuda 5-3-ra legyőzte a DVTK Jegesmedvék együttesét a szlovák jégkorongliga (Tipsport liga) vasárnapi játéknapján.
A miskolci együttes győzelemmel, a fővárosi vereséggel rajtolt pénteken, ezúttal viszont az újbudaiak kezdtek jobban: már a második percben kétgólos előnyben voltak Chris Langkow és Josh Pitt találataival - a sorozat honlapja szerint.

A második harmadban négygólosra növelte előnyét a MAC - Patrick McNally és Brance Orbán révén -, a Jegesmedvék Részegh Tamás góljával faragtak hátrányukból.
A záró felvonásban Pitt másodszor is betalált, míg a DVTK Davis Vandane és Francis Beauviller emberelőnyös góljaival zárkózott ugyan, ám a MAC sikerét nem tudta veszélyeztetni.

Tipsport liga, eredmény (a sorozat honlapjáról):
MAC Újbuda-DVTK Jegesmedvék 5-3 (2-0, 2-1, 1-2)

Itthon a legutóbb döntős Sport Club Csíkszereda szétlövéssel győzte le a Corona Brasov együttesét a jégkorong Erste Liga vasárnapi játéknapján.
Eredmények (a sorozat honlapjáról):
Sport Club Csíkszereda (román)-Corona Brasov (román) 4-3 (1-1, 2-2, 0-0, 0-0, 1-0) - szétlövéssel
DEAC-Fehérvári Titánok 3-2 (1-0, 1-0, 1-2)